Zjazd absolwentów

 1. Start
 2. >>
 3. Absolwenci
 4. >>
 5. Zjazd absolwentów

Drodzy Byli Wychowankowie Salezjańscy!

Coroczne wrześniowe zjazdy lutomierskich BWS-ów – według wcześniejszych naszych ustaleń – miały charakter swobodnych  spotkań, które organizowały klasy  kończące w danym roku szkołę. Były to spotkania mniej formalne, pozbawione szerszego programu. Ustaliliśmy też, iż co pięć lat organizować będziemy Uroczyste Zjazdy. W tym roku przypada nie tylko kolejny zjazd, kolejne pięciolecie, ale srebrny jubileusz 25-lecia istnienia szkoły.

Nikt z nas nie wie, jak będzie wyglądała sytuacja z pandemią Covid-19 we wrześniu tego roku i w jakiej formie będzie możliwe zorganizowanie naszego zjazdu w roku jubileuszu. Mimo tego,  chcemy Was poinformować, iż rozpoczęły się przygotowania do tego zjazdu i wyznaczony został jego termin na ostatni poniedziałek września – 27 września 2021r.  W związku z tym, pragniemy zaprosić Was na tegoroczny zjazd lutomierskich BWS-ów połączony z Uroczystością XXV-lecia Szkoły.

Informacje o jubileuszu dostępne będą na stronie internetowej oraz na FB szkoły

Ramowy program Uroczystości przedstawia się następująco:

 • Eucharystia 
 • okolicznościowe wystąpienia i koncert
 • przerwa obiadowa
 • czas wspomnień …
 • mecz piłki nożnej
 • wspominki przy grillu …

Będzie możliwość noclegu przed uroczystością (z niedzieli na poniedziałek) i po (z poniedziałku na wtorek), po uprzednim ustaleniu z ks. Dariuszem Skowronem.

W związku z organizacją tegorocznego zjazdu  nie wprowadzamy – jak to było przy okazji poprzednich zjazdów – określonej składki. Jeśli natomiast chcielibyście wesprzeć funkcjonowanie Szkoły, jak również wspomóc nas w organizacji Uroczystości będzie można to uczynić wpłacając dowolną kwotę na konto szkoły – 12 1500 1546 1215 4007 8613 0000, z dopiskiem ZJAZD BWS 2021

Chętnych zapraszamy do włączenia się w przygotowania naszej wspólnej uroczystości!
Na naszej stronie internetowej z początkiem czerwca pojawi się informacja o Zjeździe i formularz do zapisów.
Prosimy o zapisy na Zjazd (przez formularz) do 20 sierpnia 2021 roku.
W związku z Jubileuszem planujemy okolicznościowe wydawnictwo. Tym tematem zajmuje się p. Emilia Kułak, która kieruje do Was prośbę zawartą w krótkim liście poniżej.


Osoby do kontaktu:

ks. Dariusz Skowron (obecnie kierownik internatu i zastępca dyrektora) | tel.: 42 236 91 13, e-mail: szczepansdb@gmail.com

Łukasz Kadłubowski (nauczyciel w szkole). | tel.: 509 733 342, e-mail: lkadlubowski@wp.pl