Studniówka

  1. Start
  2. >>
  3. 2012
  4. >>
  5. luty
  6. >>
  7. 21
  8. >>
  9. Studniówka

Studniówka

[object Object]

Rozpoczął się Mszą Świętą o godzinie 18.00. Przewodniczył jej ks. Zbigniew Malinowski. Naszym organistą był Łukasz Jarosz, śpiewał mały chórek, którym dyrygowała gościnnie Pani Aleksandra Grucza-Rogalska.
Około godziny 19, wszyscy razem udaliśmy się na szkolną stołówkę / wyjątkowo udekorowaną, jak na sale balową przystało/. Ksiądz Malinowski oficjalnie rozpoczął bal słowami: „Poloneza czas zacząć”. Pełni niepokoju zatańczyliśmy pierwszy i najważniejszy podczas dzisiejszego wieczoru taniec, później wznieśliśmy toast. Krótkie przemówienie wygłosił ks. Malinowski, nasza pani wychowawczyni Emilia Kułak i przewodniczący maturalnej klasy Mateusz Raczyński oraz w imieniu rodziców pani Wiśniewska i pan Stodulski.
Uroczysta kolacja rozpoczęła się około 19.30. Po posiłku przedstawiliśmy wszystkim nasz program artystyczny, który składał się z trzech części. Pierwszą z nich był skecz pt. „Romeo i Julia”.
Drugą niespodzianką był film – prezentacja z naszymi zdjęciami. Ostatnim punktem programu była piosenka zachęcająca wszystkich gości do wspólnej zabawy, którą wspólnie wykonaliśmy.
Po naszych klasowych występach, rozpoczęła się taneczna zabawa prowadzona przez Łukasza Zarzyckiego, trwająca do białego rana.
To była niezapomniana noc. Wszyscy wspaniale się bawiliśmy. Bal ten na zawsze pozostanie w naszej pamięci.

Zdjęcia z balu znajdują się w fotogalerii.

Szukaj