Doroczny Zjazd Byłych Wychowanków Lutomierskich

  1. Start
  2. >>
  3. 2012
  4. >>
  5. wrzesień
  6. >>
  7. 13
  8. >>
  9. Doroczny Zjazd Byłych Wychowanków...

Doroczny Zjazd Byłych Wychowanków Lutomierskich

[object Object]

W kameralnym gronie mogliśmy powspominać czasy kiedy to sami byliśmy uczniami. Spotkanie rozpoczęło o godz. 10 w szkolnej świetlicy. Po ponad godzinnej wspólnej rozmowie wspominającej dawne, ale jakże ciekawe i interesujące czasy pobytu w szkole, udaliśmy się na spacer po szkolnym budynku, podczas którego mieliśmy okazję odwiedzić miejsca, w których uczyliśmy się i ćwiczyliśmy często po kilka godzin, aby w ten sposób przygotować się do egzaminów.

O godz. 13.15 w szkolnej stołówce miał miejsce wspólny obiad. Po nim udaliśmy się na zwiedzanie Lutomierska, miejsc, w których często się przebywało w wolnej chwili na wspólnych rozmowach oraz oddechu od codzienności.

O godz. 18.30 rozpoczęło się spotkanie pożegnalne. Następnego dnia, po tradycyjnym porannym rozesłaniu, na które udawaliśmy się będąc uczniami szkoły, z radością ze wspólnego spotkania, udaliśmy się w podróż do swoich domów.
Mimo, że zjazd był tylko jednodniowy, każdy z absolwentów był zadowolony i szczęśliwy z tego, że mógł odwiedzić miejsce, w którym uczył się, ćwiczył, dorastał, uczył się samodzielności oraz podejmował często trudne decyzje wybierając drogę swojej przyszłości.

Szukaj