Studniówka 2018

  1. Start
  2. >>
  3. 2017
  4. >>
  5. grudzień
  6. >>
  7. 21
  8. >>
  9. Studniówka 2018

Studniówka 2018

Rozpoczęła się Mszą świętą o godzinie 18, której oprawę muzyczną przygotowali uczniowie klasy maturalnej. Mszę Świętą, celebrowali: ks. Kazimierz Dąbrowski, ks. Sylwester Pawlak i ks. dyrektor Zbigniew Malinowski, który wygłosił homilię. Na Mszy obecni byli maturzyści z osobami towarzyszącymi, rodzice, nauczyciele oraz zaproszeni goście.

Po Mszy świętej nastąpiła część oficjalna na którą złożyły się – polonez, powitanie gości przez przedstawiciela maturzystów, przemówienie ks. dyrektora, słowo przedstawicieli rodziców, przemówienie wychowawcy (p. Andrzeja Stasiaka) i podziękowania maturzystów.

Klasa maturalna przygotowała także program artystyczny. Została w nim zaserwowana spora dawka dobrego humoru oczywiście z odniesieniami do sytuacji związanych z nasza szkołą.

Po zakończeniu części oficjalnej wszyscy mogli cieszyć się wspaniałymi potrawami, sesją zdjęciową prowadzoną przez pp. Szubertów oraz dobrą zabawą do białego rana przy oprawie muzycznej Karola Smulskiego.

Wieczór ten na pewno zapadnie wszystkim uczestnikom głęboko w pamięć i będzie wydarzeniem z przyjemnością wspominanym po latach.

Szukaj