Studniówka 2019

  1. Start
  2. >>
  3. 2019
  4. >>
  5. styczeń
  6. >>
  7. 13
  8. >>
  9. Studniówka 2019

Studniówka 2019

Rozpoczęła się Mszą świętą o godzinie 17.30, której oprawę muzyczną przygotowali uczniowie klasy maturalnej. Mszę Świętą, celebrowali:, ks. Sylwester Pawlak i ks. Kazimierz Dąbrowski który wygłosił homilię. Na Mszy obecni byli maturzyści z osobami towarzyszącymi, rodzice, nauczyciele oraz zaproszeni goście.

Po Mszy świętej nastąpiła część oficjalna na którą złożyły się – polonez, powitanie gości przez przedstawiciela maturzystów, przemówienie ks. dyrektora, słowo przedstawicieli rodziców, przemówienie wychowawcy (p. Agnieszki Adrianowskiej) i podziękowania maturzystów.

Klasa maturalna przygotowała także program artystyczny. Została w nim zaserwowana spora dawka dobrego humoru oczywiście z odniesieniami do sytuacji związanych z nasza szkołą. Był też śpiew znanych piosenek przy akompaniamencie akordeonów na których grali Krzysztof Kowalski i Michał Bieńkowski.

Po zakończeniu części oficjalnej wszyscy mogli cieszyć się wspaniałymi potrawami, sesją zdjęciową oraz dobrą zabawą do białego rana przy oprawie muzycznej Dawida Brząkały.
Wieczór ten na pewno zapadnie wszystkim uczestnikom głęboko w pamięć i będzie wydarzeniem z przyjemnością wspominanym po latach.

Galerię zdjęć ze studniówki można obejrzeć na naszym facebooku.

Szukaj