Podróże w czasie i przestrzeni

  1. Start
  2. >>
  3. 2021
  4. >>
  5. czerwiec
  6. >>
  7. 22
  8. >>
  9. Podróże w czasie i...

Podróże w czasie i przestrzeni

12 czerwca w auli naszej szkoły o godz. 9️ rozpoczęliśmy cykl warsztatów „Podróże z Lutnią. Muzyczne wędrówki w czasie i przestrzeni”.

Jest to dźwiękowa podróż w czasie i przestrzeni muzyki Dawnej Polski, Chin i Japonii.

PIERWSZE SPOTKANIE – muzyka Dawnej Polsk

Poznaliśmy niezwykle ciekawe i liczne instrumentarium muzyczne, na które złożyło się wiele obiektów egzotycznych oraz kopii historycznych egzemplarzy. W duchu dialogu kulturowego przyjrzeliśmy się nie tylko nieznanym lądom i kulturom, lecz także wspólnie pogłębiliśmy wiadomości o naszych przodkach, Polakach, których niesamowite dzieje i przygody zawiodły na Daleki Wschód. Warsztaty odbywają się i prowadzone są w ramach stypendium twórczego Anna Krysztofiak, absolwentki naszej Szkoły pod patronatem Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu

Zapraszamy do galerii

Szukaj