Nagrania telewizyjne „Ze szkolnej ławki”

  1. Start
  2. >>
  3. 2021
  4. >>
  5. wrzesień
  6. >>
  7. 14
  8. >>
  9. Nagrania telewizyjne „Ze szkolnej...

Nagrania telewizyjne „Ze szkolnej ławki”

W dniach 13-14 września, w naszej szkole gościliśmy ekipę telewizyjną z programu „Ze szkolnej ławki” z TV Trwam. Prowadzący program ks. Antoni Balcerzak SDB z Karoliną i Krzysztofem, którzy reprezentowali naszą szkołę przeprowadził mnóstwo ciekawych rozmów.

Uczniowie starali się jak najlepiej przybliżyć życie szkoły oraz internatu. Brali udział w lekcjach z przedmiotów muzycznych i ogólnokształcących, a także w próbach chóru i orkiestry. W międzyczasie mieli okazję zamienić kilka słów z nauczycielami prowadzącymi oraz z Księdzem Dyrektorem. Dokładnie zwiedzili również mury klasztoru oraz internatu poznając wiele ciekawych historii oraz tradycji. Nagrania miały również związek z jubileuszem 25-lecia szkoły, jaki obchodzimy w tym roku.

Karolina Walczak

Premiera programu 28 września o godzinie 18:15 w TV Trwam.

Szukaj