Wiosenne spotkanie z rodzicami – wywiadówka

  1. Start
  2. >>
  3. 2023
  4. >>
  5. maj
  6. >>
  7. 17
  8. >>
  9. Wiosenne spotkanie z rodzicami...

Wiosenne spotkanie z rodzicami – wywiadówka

Spotkania z rodzicami to wyjątkowy czas. W naszej szkole odbywają się one przy różnych okazjach. Te szczególne natomiast dwa razy w roku – zimowe i wiosenne.


W sobotę 13 maja odbyło się drugie – wiosenne. Podsumowanie kończącego się roku szkolnego to bardzo doby czas, aby tuż przed jego zakończeniem zweryfikować postawy, zaangażowanie i pilność naszych podopiecznych.

Na wywiadówkowe spotkanie przybili rodzice z różnych stron Polski, ci z bliska i ci z daleka. Mieli oni okazję spotkać się z nauczycielami i wychowawcami, aby dowiedzieć się jak mają się ich pociechy.

Rozmowy i spotkania poprzedził koncert organowy w wykonaniu uczniów i absolwentów, który w niewielkiej części pokazał umiejętności i całorocznej warsztat pracy.

Ksiądz dyrektor Kazimierz Dąbrowski SDB w słowie skierowanym do rodziców uwrażliwił wszystkich, że wychowanie to długotrwały proces, w którym potrzeba komunikacji, cierpliwości i wsparcia. Nauka czasami jest mozolna i może nie przynosić od razu efektów, lecz wytrwałość, sumienność i pracowitość przynosi wymarzone cele.

Szukaj