Koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu chóru naszej szkoły.

  1. Start
  2. >>
  3. 2024
  4. >>
  5. styczeń
  6. >>
  7. 14
  8. >>
  9. Koncert kolęd i pastorałek...

Koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu chóru naszej szkoły.

W niedzielne przedpołudnie w naszym kościele po Mszy św. o godz. 10.00 odbył się koncert kolęd i pastorałek.

Podczas koncertu usłyszeliśmy kolędy w opracowaniu na chór męski i mieszany a’cappella i z towarzyszeniem organów, a wykonawcami byli Chór męski i chór mieszany naszej szkoły pod dyrekcją ks. Kazimierza Dąbrowskiego.

W opracowaniu na chór męski usłyszeliśmy
Bóg się rodzi, Tryumfy króla niebieskiego, Bracia patrzcie jeno, Z narodzenia Pana, Jasna Panna, Serca ludzkie.

W opracowaniu na chór mieszany usłyszeliśmy

Wśród nocnej ciszy, Gdy się Chrystus rodzi, Święta Panienka, Kołysanka, Przybieżeli do Betlejem, Cicha noc, Pójdźmy wszyscy do stajenki, Wesoła nowinę, Do szopy hej pasterz, W żłobie leży oraz bożonarodzeniową piosenkę J. Ruttera Angel’s carol.

Akompaniament organowy: Łukasz Różyło
Prowadzenie koncertu: ks. Dariusz Skowron SDB

Szukaj