Egzaminy, egzaminy… podsumowanie II semestru i dyplomów

  1. Start
  2. >>
  3. 2024
  4. >>
  5. marzec
  6. >>
  7. 22
  8. >>
  9. Egzaminy, egzaminy… podsumowanie II...

Egzaminy, egzaminy… podsumowanie II semestru i dyplomów

Końcówka marca to intensywny czas, który wymaga od naszych uczniów, a szczególnie maturzystów mobilizacji i skupienia, które spowodowane są egzaminami dyplomowymi oraz semestralnymi.

Podsumowanie roku semestru, a dla maturzystów czterech lat nauki to doskonała okazja do refleksji nad postępem i osiągnięciami w nauce gry na organach i fortepianie…

Egzaminy z improwizacji organowej i fortepianu są ważnym sprawdzianem umiejętności muzycznych oraz kreatywności ucznia. Przygotowanie do tych egzaminów wymaga nie tylko solidnej techniki gry, ale również zdolności improwizacyjnych i interpretacyjnych.

W ciągu roku szkolnego uczniowie mieli okazję rozwijać swoje umiejętności muzyczne pod okiem nauczycieli. Poprzez regularne osobiste ćwiczenie i lekcje, zdobywali wiedzę teoretyczną i praktyczną niezbędną do osiągnięcia sukcesu na egzaminach. Ważne jest, aby uczniowie nie tylko skupiali się na nauce techniki, ale także na wyrażaniu swoich emocji i interpretacji dzieł muzycznych poprzez improwizację.

Gratulujemy sukcesów i powodzenia na kolejnych egzaminach

Szukaj