Wiosenne spotkanie z rodzicami – wywiadówka

  1. Start
  2. >>
  3. 2024
  4. >>
  5. maj
  6. >>
  7. 12
  8. >>
  9. Wiosenne spotkanie z rodzicami...

Wiosenne spotkanie z rodzicami – wywiadówka

Wywiadówka to ważne wydarzenie zarówno dla uczniów, jak i ich rodziców, a także nauczycieli. Jest to doskonała okazja do bezpośredniej rozmowy, wymiany opinii oraz ustalenia wspólnych celów edukacyjnych dla dzieci. Takowe spotkanie odbyło się w naszej szkole 11 maja 2024 r.

Tradycyjnie spotkanie z nauczycielami poprzedziło słowo ks. dyrektora Kazimierza Dąbrowskiego SDB oraz krótki koncert organowy, którego wykonawcami byli Bartosz Barszcz (kl. III) i Dawid Koprek (kl. II).

Wyjątkowe brzmienie organów wprowadziło wszystkich w stan zadumy i refleksji, idealnie nastrajając zarówno rodziców, jak i nauczycieli do późniejszych, często niełatwych rozmów.

Po zakończeniu koncertu rodzice udali się na spotkania z nauczycielami, dyrekcją i wychowawcami. Rozmowy dotyczyły nie tylko osiągnięć i ewentualnych trudności w nauce, ale także planów na przyszłość i sposobów wspierania rozwoju każdego ucznia. Nauczyciele dzielili się swoimi spostrzeżeniami, odpowiadając na pytania i rozwiewając wątpliwości. Takie spotkania są nieocenioną okazją do budowania mostów między domem a szkołą, co jest kluczowe dla efektywnej edukacji i wzajemnego zrozumienia.

Wszystkim rodzicom, którzy dotarli na spotkanie serdecznie dziękujemy.

Szukaj