Wakacje! Kolejny rok za nami – zakończenie roku w SOSM II stopnia

  1. Start
  2. >>
  3. 2024
  4. >>
  5. czerwiec
  6. >>
  7. 21
  8. >>
  9. Wakacje! Kolejny rok za...

Wakacje! Kolejny rok za nami – zakończenie roku w SOSM II stopnia

Uroczysta Msza święta, która odbyła się 21 czerwca o godz. 10.00 w naszym kościele, zainaugurowała oficjalne zakończenie roku szkolnego 2023/2024. Był to czas refleksji i wdzięczności za minione miesiące nauki, trudów oraz sukcesów.

Wszyscy uczniowie, nauczyciele i rodzice zebrali się, aby wspólnie podziękować za miniony rok szkolny. Msza święta, której przewodniczył ks. dyrektor Kazimierz Dąbrowski była również okazją do modlitwy w intencji młodzieży, nauczycieli, rodziców ale i przyszłych wyzwań oraz wakacyjnego odpoczynku.

Po Mszy świętej miało miejsce uroczyste rozdanie świadectw. Uczniowie z radością odbierali swoje dokumenty, które były dowodem ich ciężkiej pracy i zaangażowania. Wyróżniający się uczniowie otrzymali nagrody od dyrekcji szkoły i nauczycieli.

Miłą niespodzianką były dyplomy i plecaki z prezentami za bezinteresowne zaangażowanie, promocje szkoły oraz praktykę liturgiczną podczas Mszy i nabożeństw.

Na zakończenie ks. Dariusz Skowron, prezes Fundacji Dzieł Salezjańskich w Lutomiersku wręczył Bartoszowi Barszczowi uczniowi kl. III, w ramach programu stypendialnemu półroczne stypendium za wybitne osiągnięcia w nauce i najwyższą średnią w szkole.

Rodzice z dumą obserwowali, jak ich dzieci odbierają nagrody i świadectwa, ciesząc się z ich osiągnięć.

Wszystkim życzymy dobrych wakacji

Szukaj