Imieniny ks. dyrektora Kazimierza Dąbrowskiego SDB

4 marca to wyjątkowy dzień w naszej Szkole, kiedy to obchodzimy imieniny księdza dyrektora Kazimierza Dąbrowskiego. Jest to nie tylko czas świętowania, ale również okazja do wyrażenia naszej wdzięczności i szacunku dla księdza dyrektora, który od lat prowadzi naszą społeczność szkolną z zaangażowaniem i oddaniem.
Dzień rozpoczął się od serdecznych życzeń, które uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy szkoły składali księdzu dyrektorowi. Każdy z nas miał okazję wyrazić swoje uznanie i podziękowanie za jego nieustającą troskę i wsparcie.
Podsumowaniem dnia była wspólna eucharystia, która odbyła się o godzinie 19:00. Był to moment refleksji i duchowego wzmocnienia dla całej społeczności szkolnej. Uczestnictwo w tej uroczystości pozwoliło nam na chwilę zatrzymania się w codziennym zgiełku, by wspólnie celebrować to, co najważniejsze.
Na zakończenie eucharystii ksiądz Kazimierz wyraził swoją wdzięczność za życzenia i obecność wszystkich zgromadzonych. Podkreślił, jak ważne jest dla niego modlitwa, wsparcie i jedność szkolnej społeczności.